KONST / Litografier / Litografi 11431164
nr 1143 1164
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
+ bok. Madeleine Pyk (f. 1934). Litografin signerad M Pyk, motivet: 13x11 cm. Boken 'Jag Leker Att Jag Lever' Anja Notini i kassett, numrerad bibliofilupplaga 147
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 november 2017
kl 20:29:27
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)